Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2014

Μετά απο μεγάλη νίκη ήρθε και μια βαριά ήττα με 0-5

Βαριά ήττα για την ομάδα μας με 0-5 απο τον Παοκ Κρηστώνης.
Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο με τις δύο ομάδες να χάνουν απο ελάχιστες ευκαιρίες, όμως ένα λάθος της ομάδας μας σε γύρισμα της μπάλας πίσω ο τερματοφύλακας μας έκανε το τσάφ και ετσι η ομάδα της Κρηστώνης βρέθηκε με 0-1 μπροστά στο σκορ.
Το 0-1 ηταν σκορ ημιχρόνου αν και χάθηκε η μεγάλη ευκαιρία σε σουτ του Σιάνα το οποίο βρήκε σε καλή θέση τον τερματοφύλακα της φιλοξενούμενης ομάδας και έτσι το 0-1 παρέμεινε.
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας δέχθηκε και δεύτερο γκόλ στο 55' έκανε προσπάθεια να μειώσει αλλά το ρίσκο δεν βγήκε .Οι ποδοσφαιριστές της φιλοξενούμενης ομάδας στάθηκαν καλύτερα και έτσι δεχτήκαμε άλλα 3 γκολ.

Κρίμα γιατί η προσπάθεια του πρώτου ημιχρόνου ηταν πολύ καλή ,στο δεύτερο όμως μέρος είμασταν απώντες.
Συγχαρητήρια στην φιλοξενούμενη ομάδα, η προσπάθεια μας συνεχίζεται.
Επόμενο παιχνίδι εκτός έδρας απέναντι στην ομάδα του Αγίου Πέτρου.