Τρίτη 18 Μαρτίου 2014

Νέα Ήττα αυτη την φορά απο τον Μανδρα'ι'κο

Την πέμπτη συνεχόμενη ήττα γνώρισε η ομάδα μας στην έδρα της αυτή την φορά απο τον Μανδρα'ι'κό με 0-1.
Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο όμως μετα απο άλλο ένα λάθος της άμυνας μας βρέθηκαν σε αντεπίθεση οι παίκτες των Μανδρών και μετα απο πλασέ έγινε το 0-1.
Στο δέυτερο ημίχρονο η ομάδα μας ήταν και πάλι υπνοτισμένη και θα μπορούσε να δεχτεί και άλλα γκόλ αλλά ο τερματοφύλακας μας Πηλείδης κράτησε την εστία ανέπαφη , αφού σε κεφαλιά εξ επαφής απέκρουσε και με την βοήθεια του δοκαριού παρέμεινε το 0-1.
Ο Ποντιακός θα μπορούσε να ισοφαρίσει με κεφαλιά του Μαυροκεφαλίδη αλλά η μπάλα βρήκε το οριζόντιο δοκάρι.
Σε γενικές γραμμές ο Ποντιακός ήταν κακός και δίκαια έχασε απο τον αντίπαλο του, ο οποίος θα μπορούσε να πετύχει και άλλα τέρματα.
Συγχαρητήρια στον Μανδρα'ι'κό για την νίκη του .

Η προσπάθεια συνεχίζεται και αναζητάμε ένα ηλεκτροσόκ για να ξυπνήσουμε απο αυτόν τον λίθαργο στον οποίο βρισκόμαστε.